ABC Systems  
ČeskyEnglishDeutsch
Home    O firmě    Novinky    Kontakty


HLEDEJ
PRODUKTY

RedApplications

RedSys

RedDeal

RedShop

PROJEKTY

svetNotes.cz
spotrebak.cz
e-komerce.cz
domacidilna.cz
pameti.cz

SLUŽBY

  Domino hosting
  Web hosting
  Registrace domén

REFERENCE

RedShop
RedSys
RedDeal


O firmě

Společnost ABC Systems, s.r.o. byla založena v roce 1995 a od začátku se orientovala na poskytování kvalitních komplexních služeb. Nabízená řešení zahrnovala oblast počítačových sítí a komunikací, informační systémy a internetové aplikace včetně webdesignu.

V březnu 1998 byl spuštěn náš první internetový obchod založený na znalostní databázi shop.expert - spotrebak.cz. V listopadu 1998 byl zprovozněn další internetový obchod založený na znalostní databázi shop.expert - pameti.cz.

V roce 1999 se firma stále více profiluje svými aktivitami na Internetu. Obrat internetových obchodů roste o 1.180% spotrebak.cz a 675% pameti.cz. Výrazně rozšiřujeme nabídku obou obchodů. spotrebak.cz nabízí o téměř 100% více zboží, vazby, které tvoří znalostní databázi dokonce o 2.305%. Nabídka pameti.cz roste o cca. 300%, vazby pak o více než 560%.

V roce 2000 kupujeme divizi Internetových aplikací od společnosti Netbrno a.s. Stáváme vedoucí vývojářskou společností na poli internetových aplikací pro platformu Lotus Notes/Domino. Redakční systém RedSys se setkává s mimořádným ohlasem zákazníků. Dochází ke sjednocení produktového portfolia, objevuje se ucelená rodina vzájemně kombinovatelných aplikací pro platformu Lotus Notes/Domino - RedApplications (RedApps). Implementujeme pro významné zákazníky, vyvíjíme nové produkty. Posilujeme náš tým. Budujeme obchodní zastoupení na Slovensku a v Polsku, uzavíráme partnerské smlouvy a získáváme významné zakázky.


Budoucnost
Naše budoucnost je úzce spojena s volbou aplikačního prostředí. Nadále se budeme specializovat na platformu Lotus Notes/Domino, která chrání investice našich zákazníků a poskytuje největší možnosti růstu.


Emil Čelustka
jednatel společnosti


© 2000 -  ABC Systems

profesionální web CMS pro Lotus Domino

Dělali jsme
Beckova knihovna
Server Shop
MHM
Develop
Citrix Newsletter
Cest. pojištění GENERALI
Ředitelství silnic a dálnic
světNotes.cz
Domácí Dílna
soft-tronik
spotrebak.cz
pameti.cz
e-komerce.cz

Víte že ...
RedSys server můžete provozovat na více serverech s různými operačními systémy?
Ve firmě můžete mít Windows, ale pro server na který přistupují čtenáři je vhodnější Linux ...

           
ABC Systems, s.r.o., Trnkova 156, 628 00 Brno, tel. 547 227 147, info@abcsys.cz